Start Stop Akü

Bizden Haberler

ESAN AKÜ KOCAELİ OSB BÖLGE MÜDÜRLERİNİ AĞIRLADI

Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın'ın başkanlığında Esan Akü'de Kocaeli Bölgesi OSB Toplantısı gerçekletirildi.

Esan Akü’de Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın’ın başkanlığında Kocaeli Bölgesi OSB Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Dilovası OSB Bölge Müdürü Erol Karauytu, Gebze OSB Bölge Müdürü Zeynep Nil Sönmez, TOSB – TAYSAD OSB Bölge Müdürü Murat Demir, Alikahya OSB Bölge Müdürü Nevzat Göçer, Arslanbey OSB Bölge Müdürü Eyüp Akyüz, Asım Kibar OSB Bölge Müdürü Sadiye Dişbudak, Makine İhtisas OSB (İMİS) Yaşar Yalamanoğlu, Gebze V (Kimya) GEBKİM OSB Bölge Müdürü Deniz Delioğlu, Gebze VI (İMES) OSB Bölge Müdürü Onur Kesici, Gebze Güzeller OSB Bölge Müdürü Edip Saatçioğlu, Gebze Plastikçiler GEPOSB Bölge Müdürü Murat Üstüntürk, Kandıra Gıda İhtisas OSB Bölge Müdürü Mehmet Kardeşler de dahil olmak üzere 14 OSB bölge müdürünün tamamı katılım gösterdi.

Birçok Kocaeli OSB Bölge Müdürü’nün katıldığı toplantı, Esan Akü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Esan Akü’nün kuruluşundan bu yana yaptığı faaliyetler, KM taşları, üretimini yaptığı akü tipleri ve akü teknolojileri anlatıldı. Yakalamış olduğu başarılar ve yürütülen belge çalışmalarının yanı sıra yapılan ve yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verildi.

Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın’ın da başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda yapılacak ortak çalışmalar tartışıldı.

Toplantının ardından yapılan fabrika gezisiyle, Esan Akü’nün üretim tesisindeki son teknoloji makineleri, robotları ve otomasyon sistemleri Kocaeli OSB Bölge Müdürlerine tanıtıldı.

Bayimiz Olun...

Talep Formu Bayilik ağımıza katılın, özel avantajlarımızdan ve kaliteli aküyü uygun fiyata verebilmenin ayrıcalıklarından yararlanın...