Esan Akü

Bizden Haberler

Pozitif Enerji Üretmeye Devam Ediyoruz

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

 

Hepimizin yakından takip ettiği COVID – 19 virüsü salgını dünyayı olumsuz yönde etkilemeye devam ederken, Esan Akü olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyor; müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını risk altına sokmamak için gerekli önlemleri alarak tüm süreçlerimize devam ediyoruz.

 

Bu önlemler kapsamında;

·         Çalışma şeklimizi uyarıları dikkate alarak yeniden düzenledik.

·         Çalışma ortamımızdaki riski azaltmak için uygun olan birimlerimizin süreçlerini evden yönetmesi kararını aldık. Taleplerinizin aksamaması için her türlü teknik alt yapıyı hazırladık. Taleplerinizi online olarak da karşılamaya hazırız.

·         Hem toplum sağlığı hem de kendi sağlığımız için işlerimizi aralıksız olarak dijital ortamda da gerçekleştiriyoruz.

·         Her türlü talebinizi sabit ve cep telefonlarımız üzerinden veya mail yoluyla bize iletebilirsiniz.

·         Gerekli önlemleri alarak üretim faaliyetlerine devam ediyoruz.

·         Fabrikamızda hijyen kuralları sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Fabrikamız düzenli olarak dezenfekte edilmekte, giriş ve çıkışlarda sıkı bir şekilde sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

·         Fabrikamıza sınırlı sayıda ziyaretçiyi, yine sağlık testlerine tabi tutarak kabul ediyoruz.

·         Üretim tesisimizde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak üretime devam etmekte ve taleplerinizi bekletmeksizin işleme almaktayız.

 

Bu bağlamda mümkün olan tüm önlemlerimizi aldık. Ülkemiz, ekonomimiz, paydaşlarımız ve geleceğimiz için üretim faaliyetlerine devam ediyoruz. Hayatımızı olumsuz anlamda etkileyen bu salgının en kısa süre içerisinde sona ereceğine inanıyor, sağlık ve pozitif enerji dolu günler diliyoruz.

Bayimiz Olun...

Talep Formu Bayilik ağımıza katılın, özel avantajlarımızdan ve kaliteli aküyü uygun fiyata verebilmenin ayrıcalıklarından yararlanın...