İhracat

İhracat

Esan Akü Dış Ticaret

Yıllık üretiminin %65’ini yurt dışına ihraç eden Esan Akü, üretim için gerekli makine ve hammaddelerin büyük çoğunluğunu da yurt dışından temin etmektedir.

İlk kurulduğu yıllarda üretimini sadece yerel pazara sunan ve özellikle son 10 yılda gerçekleştirdiği teknolojik yatırım hamleleri ile üretim kapasitesini artırarak uluslararası standartlarda ürün sunmaya başlamıştır. İhracatta uzun yıllardır lokomotif bölgeler olan Ortadoğu ve Kafkasya’nın ardından son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlar ile Avrupa, Güney Amerika ve Afrika pazarlarında da önemli aktörler arasındaki yerini almıştır.

Esan Akü Avrupa, Asya ve Afrika’da gerçekleşen otomotiv sektörünün en prestijli fuarlarına katılmayı sürdürerek marka bilinirliğini her geçen yıl arttırmaktadır.

Esan Akü, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden aktif olarak bulunduğu pazarlarda mevcut ve yeni çözüm ortakları ile daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Bayimiz Olun...

Talep Formu Bayilik ağımıza katılın, özel avantajlarımızdan ve kaliteli aküyü uygun fiyata verebilmenin ayrıcalıklarından yararlanın...